Lead Generation

Lead Generation

Sunduğumuz geniş hizmet seçkisi ile marka, strateji ve hedeflerinize uygun olarak sizin icin lead generation yapabiliriz.

Lead veritabanları ile Lead GEN:
Lead'in kullandırma yetkisine sahip olduğu segmentasyon yeteneği yüksek veritabanları ile e-posta, kısa mesaj ya da telemarketing aracılığı ile lead generation yapabiliriz.

Sosyal Medya Kanalları ile Lead GEN: Farklı sosyal medya reklam araçlarını kullanarak sizin için en etkili şekilde lead yaratabiliriz.

Dijital Medya Satın alma ile Lead GEN: Yapacağımız lead generation prensiplerine uygun medya planlama, satın alma ve kampanya sırasındaki optimizasyon sayesinde bu iş için ayırdığınız bütçenizi en doğru şekilde kullanabilirsiniz.

SEO ve SEM ile Lead GEN: Lead generation'ın olmazsa olmazı SEM ve SEO konusundaki uzmanlığımızla bu alanda size rekabette avantaj yaratabilir ve bütçenizi en doğru şekilde kullanarak hedefleriniz doğrultusunda yüksek lead adetlerine ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Affiliate Pazarlama ile Lead GEN: Orta segment hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız affiliate networkler sizin aradığınız lead generation kanalı, tek yapmanız gereken hedefleri koymak ve kampanyayı planlamayı bize bırakmak.

Saha Aktiviteleri ile Lead GEN: En eski lead generation yöntemi olan saha aktivitelerine yenilikçi mecra ve kuırgu yaklaşımlarımızla alışılagelmişin dışında saha aktivitelerinde yüksek lead adetlerine ulaşabilirsiniz.
 

Birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak veya bilgi almak için...